Beskrivning
En praktisk och hållbar lösning för lager, industri eller kontor – utvecklad för att möta tuffa krav i vardagen.
Fördelar med produkten
- Professionell kvalitet
- Lång livslängd
- Enkel att använda
Sånt som också intresserar dig!
Vi har ett brett sortiment av liknande produkter inom lager och industri. Du hittar fler alternativ på vår hemsida.
Specifikation
| Tråg | 1 |
|---|---|
| Dep.enhet (HxBxD) | 25x105x90 mm |
| Inv.volym skåp (liter) | 6 |
| Dagmått (HxB) | 205x110 mm |
| Invändiga mått (HxBxD) | 205x110x245 mm |
| Brandskydd (J/N) | Nej |
| Inbrottsskydd (J/N) | Nej |
| Bredd (mm) | 120 |
| Vikt (kg) | 8 |
| Höjd (mm) | 300 |
| Djup (mm) | 250 |
| Färg | Ljusgrå, RAL9002 |
Dokument
-
Beskrivning
En praktisk och hållbar lösning för lager, industri eller kontor – utvecklad för att möta tuffa krav i vardagen.
Fördelar med produkten
- Professionell kvalitet
- Lång livslängd
- Enkel att använda
Sånt som också intresserar dig!
Vi har ett brett sortiment av liknande produkter inom lager och industri. Du hittar fler alternativ på vår hemsida.
-
Specifikation
Specifikation Tråg 1 Dep.enhet (HxBxD) 25x105x90 mm Inv.volym skåp (liter) 6 Dagmått (HxB) 205x110 mm Invändiga mått (HxBxD) 205x110x245 mm Brandskydd (J/N) Nej Inbrottsskydd (J/N) Nej Bredd (mm) 120 Vikt (kg) 8 Höjd (mm) 300 Djup (mm) 250 Färg Ljusgrå, RAL9002 - Dokument