Beskrivning
S1500 skåp med 364 krok monterade
Komplett utrustat nyckelskåp med inte mindre än 364 krokar (djupa krokar i ryggen och lite grundare krokar på sidorna). Som tillval finns elkodlås.
Mått och specifikationer:
- Fast dörrbox/dörrfack: 5.0
Fördelar med produkten
- Professionell kvalitet
- Lång livslängd
- Enkel att använda
Sånt som också intresserar dig!
Vi har ett brett sortiment av liknande produkter inom lager och industri. Du hittar fler alternativ på vår hemsida.
Specifikation
| Fast dörrbox/dörrfack | 5 |
|---|---|
| Nyckelkrok (lång) | 182 |
| Krok | 364 |
| Nyckelkrok (kort) | 182 |
| Certifiering standardlås | EN1300, ClassB, SSF3880 |
| Antal A-4 pärmar | 21 |
| Certifiering Inbrottsskydd | SSF3492 |
| Antal förankringshål i rygg | 4 |
| Antal förankringshål i botten | 4 |
| Inv.volym skåp (liter) | 277 |
| Dagmått (HxB) | 1370x450 mm |
| Invändiga mått (HxBxD) | 1492x547x340 mm |
| Standard lås | Omställbart Nyckellås |
| Brandskydd (J/N) | Nej |
| Inbrottsskydd (J/N) | Ja |
| Bredd (mm) | 575 |
| Höjd (mm) | 1500 |
| Djup (mm) | 400 |
| Färg | Ljusgrå,RAL9002 |
| Övrig information | Vikt: 157 kg |
| Antal dörrar | 1 |
Dokument
-
Beskrivning
S1500 skåp med 364 krok monterade
Komplett utrustat nyckelskåp med inte mindre än 364 krokar (djupa krokar i ryggen och lite grundare krokar på sidorna). Som tillval finns elkodlås.
Mått och specifikationer:
- Fast dörrbox/dörrfack: 5.0
Fördelar med produkten
- Professionell kvalitet
- Lång livslängd
- Enkel att använda
Sånt som också intresserar dig!
Vi har ett brett sortiment av liknande produkter inom lager och industri. Du hittar fler alternativ på vår hemsida.
-
Specifikation
Specifikation Fast dörrbox/dörrfack 5 Nyckelkrok (lång) 182 Krok 364 Nyckelkrok (kort) 182 Certifiering standardlås EN1300, ClassB, SSF3880 Antal A-4 pärmar 21 Certifiering Inbrottsskydd SSF3492 Antal förankringshål i rygg 4 Antal förankringshål i botten 4 Inv.volym skåp (liter) 277 Dagmått (HxB) 1370x450 mm Invändiga mått (HxBxD) 1492x547x340 mm Standard lås Omställbart Nyckellås Brandskydd (J/N) Nej Inbrottsskydd (J/N) Ja Bredd (mm) 575 Höjd (mm) 1500 Djup (mm) 400 Färg Ljusgrå,RAL9002 Övrig information Vikt: 157 kg Antal dörrar 1 - Dokument