Beskrivning
Dubbelboxen (deponeringsbox) har elkodlås som standard. Denna rånskyddsbox kräver mindre plats på höjden än våra standard rånskyddsboxar. Boxen finns även med cylinderlå
Fördelar med produkten
- Professionell kvalitet
- Lång livslängd
- Enkel att använda
Sånt som också intresserar dig!
Vi har ett brett sortiment av liknande produkter inom lager och industri. Du hittar fler alternativ på vår hemsida.
Specifikation
| Tråg | 1 |
|---|---|
| Dep.enhet (HxBxD) | 20x85x55 mm |
| Certifiering Inbrottsskydd | Ocertifierad |
| Antal förankringshål i botten | 4 |
| Inv.volym skåp (liter) | 7 |
| Invändiga mått (HxBxD) | 100x220x300 mm |
| Invändiga lådmått (HxB) | 110x95 mm |
| Inv.volym låda/fack (liter) | 2 |
| Brandskydd (J/N) | Nej |
| Inbrottsskydd (J/N) | Nej |
| Antal fack | 2 |
| Bredd (mm) | 230 |
| Vikt (kg) | 12 |
| Höjd (mm) | 155 |
| Djup (mm) | 380 |
| Färg | Ljusgrå,RAL9002 |
| Övrig information | 2-delad uppsamlingsbox |
| Antal lådor | 1 |
Dokument
-
Beskrivning
Dubbelboxen (deponeringsbox) har elkodlås som standard. Denna rånskyddsbox kräver mindre plats på höjden än våra standard rånskyddsboxar. Boxen finns även med cylinderlå
Fördelar med produkten
- Professionell kvalitet
- Lång livslängd
- Enkel att använda
Sånt som också intresserar dig!
Vi har ett brett sortiment av liknande produkter inom lager och industri. Du hittar fler alternativ på vår hemsida.
-
Specifikation
Specifikation Tråg 1 Dep.enhet (HxBxD) 20x85x55 mm Certifiering Inbrottsskydd Ocertifierad Antal förankringshål i botten 4 Inv.volym skåp (liter) 7 Invändiga mått (HxBxD) 100x220x300 mm Invändiga lådmått (HxB) 110x95 mm Inv.volym låda/fack (liter) 2 Brandskydd (J/N) Nej Inbrottsskydd (J/N) Nej Antal fack 2 Bredd (mm) 230 Vikt (kg) 12 Höjd (mm) 155 Djup (mm) 380 Färg Ljusgrå,RAL9002 Övrig information 2-delad uppsamlingsbox Antal lådor 1 - Dokument