Beskrivning
En praktisk och hållbar lösning för lager, industri eller kontor – utvecklad för att möta tuffa krav i vardagen.
Mått och specifikationer:
- Dep.enhet (HxB): 75x92 mm
Fördelar med produkten
- Professionell kvalitet
- Lång livslängd
- Enkel att använda
Sånt som också intresserar dig!
Vi har ett brett sortiment av liknande produkter inom lager och industri. Du hittar fler alternativ på vår hemsida.
Specifikation
| Dep.enhet (HxB) | 75x92 mm |
|---|---|
| Inv.volym skåp (liter) | 3 |
| Dagmått (HxB) | 75x92 mm |
| Invändiga mått (HxBxD) | 165x92x165 mm |
| Brandskydd (J/N) | Nej |
| Inbrottsskydd (J/N) | Nej |
| Bredd (mm) | 85 |
| Vikt (kg) | 0,3 |
| Höjd (mm) | 175 |
| Djup (mm) | 175 |
| Färg | Svart |
Dokument
-
Beskrivning
En praktisk och hållbar lösning för lager, industri eller kontor – utvecklad för att möta tuffa krav i vardagen.
Mått och specifikationer:
- Dep.enhet (HxB): 75x92 mm
Fördelar med produkten
- Professionell kvalitet
- Lång livslängd
- Enkel att använda
Sånt som också intresserar dig!
Vi har ett brett sortiment av liknande produkter inom lager och industri. Du hittar fler alternativ på vår hemsida.
-
Specifikation
Specifikation Dep.enhet (HxB) 75x92 mm Inv.volym skåp (liter) 3 Dagmått (HxB) 75x92 mm Invändiga mått (HxBxD) 165x92x165 mm Brandskydd (J/N) Nej Inbrottsskydd (J/N) Nej Bredd (mm) 85 Vikt (kg) 0,3 Höjd (mm) 175 Djup (mm) 175 Färg Svart - Dokument