Beskrivning
Skåpen levereras omonterade i platta paket för bästa och billigaste transport. Genom en mycket smart konstruktion monteras skåpen snabbt, enkelt och smidigt. Cylinderlås med två nycklar som standard.
Fördelar med produkten
- Professionell kvalitet
- Lång livslängd
- Enkel att använda
Sånt som också intresserar dig!
Vi har ett brett sortiment av liknande produkter inom lager och industri. Du hittar fler alternativ på vår hemsida.
Specifikation
| Låsbart fack | 4 |
|---|---|
| Antal A-4 pärmar | 28 |
| Standardinredning | Upphöjd innerbotten |
| Inv.volym skåp (liter) | 82 |
| Dagmått (HxB) | 395x400 mm |
| Invändiga mått (HxBxD) | 445x467x395 mm |
| Standard lås | Cylinderlås / spanjolett |
| Brandskydd (J/N) | Nej |
| Inbrottsskydd (J/N) | Nej |
| Bredd (mm) | 472 |
| Vikt (kg) | 35 |
| Höjd (mm) | 1830 |
| Djup (mm) | 458 |
| Färg | Ljusgrå |
| Övrig information | Tjocklek på plåt: 0,8 mm |
| Antal dörrar | 4 |
Dokument
-
Beskrivning
Skåpen levereras omonterade i platta paket för bästa och billigaste transport. Genom en mycket smart konstruktion monteras skåpen snabbt, enkelt och smidigt. Cylinderlås med två nycklar som standard.
Fördelar med produkten
- Professionell kvalitet
- Lång livslängd
- Enkel att använda
Sånt som också intresserar dig!
Vi har ett brett sortiment av liknande produkter inom lager och industri. Du hittar fler alternativ på vår hemsida.
-
Specifikation
Specifikation Låsbart fack 4 Antal A-4 pärmar 28 Standardinredning Upphöjd innerbotten Inv.volym skåp (liter) 82 Dagmått (HxB) 395x400 mm Invändiga mått (HxBxD) 445x467x395 mm Standard lås Cylinderlås / spanjolett Brandskydd (J/N) Nej Inbrottsskydd (J/N) Nej Bredd (mm) 472 Vikt (kg) 35 Höjd (mm) 1830 Djup (mm) 458 Färg Ljusgrå Övrig information Tjocklek på plåt: 0,8 mm Antal dörrar 4 - Dokument