Beskrivning
Säker och praktisk förvaring Skåpen levereras omonterade i platta paket för bästa och billigaste transport. Genom en mycket smart konstruktion monteras skåpen snabbt, enkelt och smidigt. Cylinderlås med två nycklar som standard.
Fördelar med produkten
- Professionell kvalitet
- Lång livslängd
- Enkel att använda
Sånt som också intresserar dig!
Vi har ett brett sortiment av liknande produkter inom lager och industri. Du hittar fler alternativ på vår hemsida.
Specifikation
| Antal A-4 pärmar | 28 |
|---|---|
| Standardinredning | Upphöjd innerbotten |
| Flyttbar hylla | 1 |
| Inv.volym skåp (liter) | 277 |
| Dagmått (HxB) | 715x845 mm |
| Invändiga mått (HxBxD) | 762x910x400 mm |
| Standard lås | Cylinderlås / spanjolett |
| Brandskydd (J/N) | Nej |
| Inbrottsskydd (J/N) | Nej |
| Bredd (mm) | 915 |
| Vikt (kg) | 24 |
| Höjd (mm) | 832 |
| Djup (mm) | 458 |
| Färg | Ljusgrå |
| Övrig information | Tjocklek på plåt: 0,8 mm |
| Antal dörrar | 1 |
Dokument
-
Beskrivning
Säker och praktisk förvaring Skåpen levereras omonterade i platta paket för bästa och billigaste transport. Genom en mycket smart konstruktion monteras skåpen snabbt, enkelt och smidigt. Cylinderlås med två nycklar som standard.
Fördelar med produkten
- Professionell kvalitet
- Lång livslängd
- Enkel att använda
Sånt som också intresserar dig!
Vi har ett brett sortiment av liknande produkter inom lager och industri. Du hittar fler alternativ på vår hemsida.
-
Specifikation
Specifikation Antal A-4 pärmar 28 Standardinredning Upphöjd innerbotten Flyttbar hylla 1 Inv.volym skåp (liter) 277 Dagmått (HxB) 715x845 mm Invändiga mått (HxBxD) 762x910x400 mm Standard lås Cylinderlås / spanjolett Brandskydd (J/N) Nej Inbrottsskydd (J/N) Nej Bredd (mm) 915 Vikt (kg) 24 Höjd (mm) 832 Djup (mm) 458 Färg Ljusgrå Övrig information Tjocklek på plåt: 0,8 mm Antal dörrar 1 - Dokument