Beskrivning
Kraftfull interiörbelysning med bred ljusspridning. Låg profil för infällnadsmontage.
- Effekt: 15 W
- Spänning: 9–36V
- 10x3W LED-dioder
- IP67 skydd
Perfekt för servicefordon, lastutrymmen och verkstäder.
Specifikation
| Effektförbrukning | 15 W |
|---|---|
| Övrigt | E-godkänd EMC ECE-R10 |
| Kabellängd | 0.2 m |
| Dimensioner | 160 x 160 x 12 mm |
| Verkliga Lumen | 900–1100 lm |
| Ljusbild | Flod. |
| Antal LED dioder | 10 x 3 W |
| Färgtemperatur | 5000 K |
| Antal lumen | 2700 lm |
| Kapslingsklass (IP) | 67 |
| Spänning (V) | 9–30 V |
| Temperaturområde (°C) | -30–+50 ºC |
Dokument
-
Beskrivning
Kraftfull interiörbelysning med bred ljusspridning. Låg profil för infällnadsmontage.
- Effekt: 15 W
- Spänning: 9–36V
- 10x3W LED-dioder
- IP67 skydd
Perfekt för servicefordon, lastutrymmen och verkstäder.
-
Specifikation
Specifikation Effektförbrukning 15 W Övrigt E-godkänd EMC ECE-R10 Kabellängd 0.2 m Dimensioner 160 x 160 x 12 mm Verkliga Lumen 900–1100 lm Ljusbild Flod. Antal LED dioder 10 x 3 W Färgtemperatur 5000 K Antal lumen 2700 lm Kapslingsklass (IP) 67 Spänning (V) 9–30 V Temperaturområde (°C) -30–+50 ºC - Dokument