Beskrivning
Kompakt LED-list med 36 SMD-dioder för jämn ljusspridning. Idealisk för invändig belysning i fordon.
- Spänning: 12V
- Längd: 50 cm
- 36 SMD-dioder
- Låg effektförbrukning
Perfekt för montering i skåp, släp och interiörer.
Specifikation
| Varumärke | FLEXTRA LIGHTS |
|---|---|
| Drivspänning | 0-12 V |
| Bruttovikt | 159 |
| Djup | 10 mm |
| Bredd (mm) | 500 mm |
| Höjd (mm) | 16 mm |
| Antal LED dioder | 36 st 0,2W |
| Effekt (W) | 7,2 W |
| Färgtemperatur | 6000 K |
| Anslutning | 2 m anslutningskabel |
| Kapslingsklass (IP) | IP67 |
| Temperaturområde (°C) | -30-50 ºC |
Dokument
-
Beskrivning
Kompakt LED-list med 36 SMD-dioder för jämn ljusspridning. Idealisk för invändig belysning i fordon.
- Spänning: 12V
- Längd: 50 cm
- 36 SMD-dioder
- Låg effektförbrukning
Perfekt för montering i skåp, släp och interiörer.
-
Specifikation
Specifikation Varumärke FLEXTRA LIGHTS Drivspänning 0-12 V Bruttovikt 159 Djup 10 mm Bredd (mm) 500 mm Höjd (mm) 16 mm Antal LED dioder 36 st 0,2W Effekt (W) 7,2 W Färgtemperatur 6000 K Anslutning 2 m anslutningskabel Kapslingsklass (IP) IP67 Temperaturområde (°C) -30-50 ºC - Dokument