Beskrivning
LED-list med jämn ljusbild och kraftfull ljusstyrka, perfekt för invändig belysning i fordon och maskiner. Levereras i 2-pack.
- Spänning: 12V / 24V
- 36 x 0,2W SMD-dioder
- Effektförbrukning: 7,2W
- IP67 skyddsklass
Passar verkstad, transportfordon och entreprenadmaskiner.
Specifikation
| Effektförbrukning | 7,2 W |
|---|---|
| Kabellängd | 2 m |
| Dimensioner | 500 x 16 x 10 mm |
| Antal LED dioder | 36 x 0,2 W |
| Färgtemperatur | 6000 K |
| Kapslingsklass (IP) | 67 |
| Spänning (V) | 12 V / 24 V |
| Temperaturområde (°C) | -30 ºC - 50 ºC. |
Dokument
-
Beskrivning
LED-list med jämn ljusbild och kraftfull ljusstyrka, perfekt för invändig belysning i fordon och maskiner. Levereras i 2-pack.
- Spänning: 12V / 24V
- 36 x 0,2W SMD-dioder
- Effektförbrukning: 7,2W
- IP67 skyddsklass
Passar verkstad, transportfordon och entreprenadmaskiner.
-
Specifikation
Specifikation Effektförbrukning 7,2 W Kabellängd 2 m Dimensioner 500 x 16 x 10 mm Antal LED dioder 36 x 0,2 W Färgtemperatur 6000 K Kapslingsklass (IP) 67 Spänning (V) 12 V / 24 V Temperaturområde (°C) -30 ºC - 50 ºC. - Dokument