Beskrivning
Gör resan bekvämare med denna eldrivna kylväska! Med sin klassiska design kompletterat med eldriven kylning har du hela tiden tillgång till kall dryck eller väl förvarad mat. Väskan är mjuk vilket gör att den är lätt att vika ihop och stoppa undan när den inte används. Handtag, axelrem och flera fack att
förvara tillbehör i. Kopplas in i 12 V cigguttag.
Kylning: Termoelektrisk
Kylförmåga: 10–18 °C under omgivningstemperaturen
Material: Vattentät polyester
Mått HxBxD: 265 x 325 x 270 mm
Volym: 15 L
Effekt: 55 W
Drivspänning: DC 12 V
Anslutning: 12 V Cigguttag
Vikt: 820 g
CE(EMC)ROHS
Produktfördelar:
- Hållbar och robust
- Lätt att hantera
- För professionell användning
- Passar tuffa miljöer
Redo för verkligheten
Oavsett om du jobbar på verkstad, lager eller i fält – det här är en produkt du kan lita på.
Specifikation
| Mått Hxbxd | 265 x 325 x 270 mm |
|---|---|
| Drivspänning | DC 12 V |
| Vikt | 820 g |
| Kylförmåga | 10–18 °C under omgivningstemperaturen |
| Kylning | Termoelektrisk |
| Volym (L) | 15 L |
| Material | Vattentät polyester |
| Effekt (W) | 55 W |
| Anslutning | 12 V Cigguttag |
Dokument
-
Beskrivning
Gör resan bekvämare med denna eldrivna kylväska! Med sin klassiska design kompletterat med eldriven kylning har du hela tiden tillgång till kall dryck eller väl förvarad mat. Väskan är mjuk vilket gör att den är lätt att vika ihop och stoppa undan när den inte används. Handtag, axelrem och flera fack att
förvara tillbehör i. Kopplas in i 12 V cigguttag. Kylning: Termoelektrisk Kylförmåga: 10–18 °C under omgivningstemperaturen Material: Vattentät polyester Mått HxBxD: 265 x 325 x 270 mm
Volym: 15 L Effekt: 55 W Drivspänning: DC 12 V Anslutning: 12 V Cigguttag Vikt: 820 g CE(EMC)ROHSProduktfördelar:
- Hållbar och robust
- Lätt att hantera
- För professionell användning
- Passar tuffa miljöer
Redo för verkligheten
Oavsett om du jobbar på verkstad, lager eller i fält – det här är en produkt du kan lita på.
-
Specifikation
Specifikation Mått Hxbxd 265 x 325 x 270 mm Drivspänning DC 12 V Vikt 820 g Kylförmåga 10–18 °C under omgivningstemperaturen Kylning Termoelektrisk Volym (L) 15 L Material Vattentät polyester Effekt (W) 55 W Anslutning 12 V Cigguttag - Dokument