Beskrivning
Laptopskåp , 1600x575x500 mm, CE, 15 hy
Detta laptopskåp innehåller 15 hyllor, det får plats med 15 laptops/ 30 läsplattor.
Mått och specifikationer:
- 10-vägs grenuttag: 3.0
Fördelar med produkten
- Professionell kvalitet
- Lång livslängd
- Enkel att använda
Sånt som också intresserar dig!
Vi har ett brett sortiment av liknande produkter inom lager och industri. Du hittar fler alternativ på vår hemsida.
Specifikation
| 10-vägs grenuttag | 3 |
|---|---|
| Certifiering standardlås | EN1300, ClassB, SSF3880 |
| Standardinredning | Ventilerat |
| Certifiering Inbrottsskydd | SSF3492 |
| Antal förankringshål i rygg | 4 |
| Antal förankringshål i botten | 4 |
| Flyttbar hylla | 15 |
| Inv.volym skåp (liter) | 374 |
| Dagmått (HxB) | 1470x450 mm |
| Invändiga mått (HxBxD) | 1592x547x430 mm |
| Standard lås | Omställbart Nyckellås |
| Brandskydd (J/N) | Nej |
| Inbrottsskydd (J/N) | Ja |
| Bredd (mm) | 575 |
| Höjd (mm) | 1600 |
| Djup (mm) | 500 |
| Färg | Ljusgrå, RAL9002 |
| Övrig information | Vikt: 232 kg |
| Antal dörrar | 1 |
Dokument
-
Beskrivning
Laptopskåp , 1600x575x500 mm, CE, 15 hy
Detta laptopskåp innehåller 15 hyllor, det får plats med 15 laptops/ 30 läsplattor.
Mått och specifikationer:
- 10-vägs grenuttag: 3.0
Fördelar med produkten
- Professionell kvalitet
- Lång livslängd
- Enkel att använda
Sånt som också intresserar dig!
Vi har ett brett sortiment av liknande produkter inom lager och industri. Du hittar fler alternativ på vår hemsida.
-
Specifikation
Specifikation 10-vägs grenuttag 3 Certifiering standardlås EN1300, ClassB, SSF3880 Standardinredning Ventilerat Certifiering Inbrottsskydd SSF3492 Antal förankringshål i rygg 4 Antal förankringshål i botten 4 Flyttbar hylla 15 Inv.volym skåp (liter) 374 Dagmått (HxB) 1470x450 mm Invändiga mått (HxBxD) 1592x547x430 mm Standard lås Omställbart Nyckellås Brandskydd (J/N) Nej Inbrottsskydd (J/N) Ja Bredd (mm) 575 Höjd (mm) 1600 Djup (mm) 500 Färg Ljusgrå, RAL9002 Övrig information Vikt: 232 kg Antal dörrar 1 - Dokument