Beskrivning
Laptopskåp , ventilerat, kompl. för max 10 laptops
Detta skåp innehåller 10 hyllor och 1 grenuttag. CE godkänd enligt SS-EN 60950-1.
Mått och specifikationer:
- 10-vägs grenuttag: 1.0
Fördelar med produkten
- Professionell kvalitet
- Lång livslängd
- Enkel att använda
Sånt som också intresserar dig!
Vi har ett brett sortiment av liknande produkter inom lager och industri. Du hittar fler alternativ på vår hemsida.
Specifikation
| 10-vägs grenuttag | 1 |
|---|---|
| Certifiering standardlås | EN1300, ClassB, SSF3880 |
| Standardinredning | Ventilerat |
| Certifiering Inbrottsskydd | SSF3492 |
| Antal förankringshål i rygg | 4 |
| Antal förankringshål i botten | 4 |
| Flyttbar hylla | 10 |
| Inv.volym skåp (liter) | 233 |
| Dagmått (HxB) | 870x450 mm |
| Invändiga mått (HxBxD) | 992x547x430 mm |
| Standard lås | Omställbart Nyckellås |
| Brandskydd (J/N) | Nej |
| Inbrottsskydd (J/N) | Ja |
| Bredd (mm) | 575 |
| Höjd (mm) | 1000 |
| Djup (mm) | 500 |
| Färg | Ljusgrå,RAL9002 |
| Övrig information | Vikt: 156 kg |
| Antal dörrar | 1 |
Dokument
-
Beskrivning
Laptopskåp , ventilerat, kompl. för max 10 laptops
Detta skåp innehåller 10 hyllor och 1 grenuttag. CE godkänd enligt SS-EN 60950-1.
Mått och specifikationer:
- 10-vägs grenuttag: 1.0
Fördelar med produkten
- Professionell kvalitet
- Lång livslängd
- Enkel att använda
Sånt som också intresserar dig!
Vi har ett brett sortiment av liknande produkter inom lager och industri. Du hittar fler alternativ på vår hemsida.
-
Specifikation
Specifikation 10-vägs grenuttag 1 Certifiering standardlås EN1300, ClassB, SSF3880 Standardinredning Ventilerat Certifiering Inbrottsskydd SSF3492 Antal förankringshål i rygg 4 Antal förankringshål i botten 4 Flyttbar hylla 10 Inv.volym skåp (liter) 233 Dagmått (HxB) 870x450 mm Invändiga mått (HxBxD) 992x547x430 mm Standard lås Omställbart Nyckellås Brandskydd (J/N) Nej Inbrottsskydd (J/N) Ja Bredd (mm) 575 Höjd (mm) 1000 Djup (mm) 500 Färg Ljusgrå,RAL9002 Övrig information Vikt: 156 kg Antal dörrar 1 - Dokument