Beskrivning
Laptopskåp , ventilerat, kompl. för max 60 laptops
Detta ventilerade laptopskåp innehåller 20 hyllor som rymmer 60 laptops/läsplattor.
Mått och specifikationer:
- 10-vägs grenuttag: 6.0
Fördelar med produkten
- Professionell kvalitet
- Lång livslängd
- Enkel att använda
Sånt som också intresserar dig!
Vi har ett brett sortiment av liknande produkter inom lager och industri. Du hittar fler alternativ på vår hemsida.
Specifikation
| 10-vägs grenuttag | 6 |
|---|---|
| Certifiering standardlås | EN1300, ClassB, SSF3880 |
| Standardinredning | Ventilerat |
| Certifiering Inbrottsskydd | SSF3492 |
| Antal förankringshål i rygg | 4 |
| Antal förankringshål i botten | 4 |
| Inv.volym skåp (liter) | 789 |
| Dagmått (HxB) | 1760x900 mm |
| Invändiga mått (HxBxD) | 1892x970x430 mm |
| Standard lås | Omställbart Nyckellås |
| Brandskydd (J/N) | Nej |
| Inbrottsskydd (J/N) | Ja |
| Bredd (mm) | 1000 |
| Höjd (mm) | 1900 |
| Djup (mm) | 500 |
| Färg | Ljusgrå,RAL9002 |
| Övrig information | Vikt: 419 kg |
| Antal dörrar | 2 |
Dokument
-
Beskrivning
Laptopskåp , ventilerat, kompl. för max 60 laptops
Detta ventilerade laptopskåp innehåller 20 hyllor som rymmer 60 laptops/läsplattor.
Mått och specifikationer:
- 10-vägs grenuttag: 6.0
Fördelar med produkten
- Professionell kvalitet
- Lång livslängd
- Enkel att använda
Sånt som också intresserar dig!
Vi har ett brett sortiment av liknande produkter inom lager och industri. Du hittar fler alternativ på vår hemsida.
-
Specifikation
Specifikation 10-vägs grenuttag 6 Certifiering standardlås EN1300, ClassB, SSF3880 Standardinredning Ventilerat Certifiering Inbrottsskydd SSF3492 Antal förankringshål i rygg 4 Antal förankringshål i botten 4 Inv.volym skåp (liter) 789 Dagmått (HxB) 1760x900 mm Invändiga mått (HxBxD) 1892x970x430 mm Standard lås Omställbart Nyckellås Brandskydd (J/N) Nej Inbrottsskydd (J/N) Ja Bredd (mm) 1000 Höjd (mm) 1900 Djup (mm) 500 Färg Ljusgrå,RAL9002 Övrig information Vikt: 419 kg Antal dörrar 2 - Dokument