Beskrivning
Kompakt LED-ramp med 7200 lumen, perfekt för mindre servicefordon eller maskiner. Trots sin storlek levererar den en stark kombinerad ljusbild med både bredd och längd. Låg vikt och enkel att installera.
Produktfördelar:
- Smidig och kraftfull
- 80W kombinationsljus
- För mindre fordon eller montering på flera ställen
- Stabil och vädertålig
Redo för verkligheten
Effektiv ljusramp när du behöver se och synas.
Specifikation
| Varumärke | FLEXTRA LIGHTS |
|---|---|
| Drivspänning | 9-36 V |
| Bruttovikt | 2400 |
| Djup | 79 mm |
| Godkännanden | EN 55015, EN 61547, EMC R10 |
| Verkliga Lumen | 3900 lm |
| Ljusbild | Komb |
| Bredd (mm) | 328 mm |
| Höjd (mm) | 64 mm |
| Antal LED dioder | 8 st 10W |
| Effekt (W) | 80 W |
| Antal lumen | 7200 lm |
| Anslutning | 50 cm deutschkontakt hane + 50 cm deutschkontakt hona |
| Kapslingsklass (IP) | IP68 |
Dokument
-
Beskrivning
Kompakt LED-ramp med 7200 lumen, perfekt för mindre servicefordon eller maskiner. Trots sin storlek levererar den en stark kombinerad ljusbild med både bredd och längd. Låg vikt och enkel att installera.
Produktfördelar:
- Smidig och kraftfull
- 80W kombinationsljus
- För mindre fordon eller montering på flera ställen
- Stabil och vädertålig
Redo för verkligheten
Effektiv ljusramp när du behöver se och synas.
-
Specifikation
Specifikation Varumärke FLEXTRA LIGHTS Drivspänning 9-36 V Bruttovikt 2400 Djup 79 mm Godkännanden EN 55015, EN 61547, EMC R10 Verkliga Lumen 3900 lm Ljusbild Komb Bredd (mm) 328 mm Höjd (mm) 64 mm Antal LED dioder 8 st 10W Effekt (W) 80 W Antal lumen 7200 lm Anslutning 50 cm deutschkontakt hane + 50 cm deutschkontakt hona Kapslingsklass (IP) IP68 - Dokument