Beskrivning
Ljusramp OZZ XB1 P27, svart
Kraftfull LED-ramp med bred ljusbild för arbete och körning.
Produktfördelar:
- Stark ljusbild
- Robust konstruktion
- Professionell användning
Specifikation
| Enligt Föreskrift | R112, R7, R10 |
|---|---|
| Drifttemperatur | -40 °C– +60 °C |
| Nominell Ström 24v | 6,54 A |
| Ljusbildbild | Fjärrljus |
| Nominell Ström 12v | 11,05 A |
| Lamptyp | LED |
| Emc | ECE R10 |
| Faktisk lumen | 9780 lm |
| Positionsljus | dynamisk vit & orange |
| Vikt | 3 kg |
| Dimensioner | 686 x 80,2 x 50 mm |
| 1 Lux @ | R112: 480 m, boost: 695 m |
| Antal LED dioder | 18 st |
| Färgtemperatur | 5 000 K |
| Antal lumen | 18000 lm |
| Anslutning | 4-pin DT hane+hona |
| Kapslingsklass (IP) | IP68/IP69K |
| Spänning (V) | 10–32 V DC |
Dokument
-
Beskrivning
Ljusramp OZZ XB1 P27, svart
Kraftfull LED-ramp med bred ljusbild för arbete och körning.
Produktfördelar:
- Stark ljusbild
- Robust konstruktion
- Professionell användning
-
Specifikation
Specifikation Enligt Föreskrift R112, R7, R10 Drifttemperatur -40 °C– +60 °C Nominell Ström 24v 6,54 A Ljusbildbild Fjärrljus Nominell Ström 12v 11,05 A Lamptyp LED Emc ECE R10 Faktisk lumen 9780 lm Positionsljus dynamisk vit & orange Vikt 3 kg Dimensioner 686 x 80,2 x 50 mm 1 Lux @ R112: 480 m, boost: 695 m Antal LED dioder 18 st Färgtemperatur 5 000 K Antal lumen 18000 lm Anslutning 4-pin DT hane+hona Kapslingsklass (IP) IP68/IP69K Spänning (V) 10–32 V DC - Dokument