Beskrivning
Mikrovågsugn, Inklusive Hållare Och Pure Sine Inverter är ett bra val för dig som söker pålitlig utrustning för lager, industri eller fordon.
Produktfördelar:
- Hållbar och robust
- Lätt att hantera
- För professionell användning
- Passar tuffa miljöer
Redo för verkligheten
Oavsett om du jobbar på verkstad, lager eller i fält – det här är en produkt du kan lita på.
Specifikation
| Varumärke | GVP Electric |
|---|---|
| Bruttovikt | 21000 |
| Djup | 329 mm |
| Effekt Inverter | 1500 W |
| Fjärrkontroll | Ja |
| Tallrik | Roterande |
| Med Hållare | Ja |
| Effekt Mikro | 700 W |
| Effektlägen | 6 st |
| Bredd (mm) | 446 mm |
| Höjd (mm) | 243 mm |
| Färg | Svart |
| Spänning (V) | 230 V |
Dokument
-
Beskrivning
Mikrovågsugn, Inklusive Hållare Och Pure Sine Inverter är ett bra val för dig som söker pålitlig utrustning för lager, industri eller fordon.
Produktfördelar:
- Hållbar och robust
- Lätt att hantera
- För professionell användning
- Passar tuffa miljöer
Redo för verkligheten
Oavsett om du jobbar på verkstad, lager eller i fält – det här är en produkt du kan lita på.
-
Specifikation
Specifikation Varumärke GVP Electric Bruttovikt 21000 Djup 329 mm Effekt Inverter 1500 W Fjärrkontroll Ja Tallrik Roterande Med Hållare Ja Effekt Mikro 700 W Effektlägen 6 st Bredd (mm) 446 mm Höjd (mm) 243 mm Färg Svart Spänning (V) 230 V - Dokument