Beskrivning
Monitor 10,1 Hd, Quad View
10,1" monitor för backkamerasystem i HD-kvalitet (1080p). Touchscreen funktion. Möjlighet att koppla in upp till 4 olika kabelanslutna kameror. Skärmen är delbar och kan visa dina inkopplade kameror samtidigt. Solskydd, fästen och fjärrkontroll ingår. Kan monteras med samtliga kabelanslutna kameror från GVP i serien 5577xx.
Teknisk specifikation: Drivspänning: 10-32V Strömförbrukning: Max. 25W
Högtalare, typ: Inbyggd Högtalare, uteffekt: 1W Trådlös överföring: Nej Upplösning: 1024 x 600 (1080p)
Kontrast: 800:1 Ljusstyrka: 600 cd/m2 Yttre mått HxBxD: 159mm x 267mm x 30mm
Kablage back-kamera: 5-pin (1 anslutning) Kablage sido-/frontkamera: 4-pin (3 anslutningar)
Specifikation
| Drivspänning | 10-32V |
|---|---|
| Strömförbrukning | Max. 25W |
| Ljusstyrka | 600 cd/m2 |
| Kablage Sido /frontkamera | 4-pin (3 anslutningar) |
| Kablage Back Kamera | 5-pin (1 anslutning) |
| Upplösning | 1024 x 600 (1080p) |
| Yttre Mått Hxbxd | 159mm x 267mm x 30mm |
| Kontrast | 33.334027777777777 |
| Trådlös Överföring | Nej |
Dokument
-
Beskrivning
Monitor 10,1 Hd, Quad View
10,1" monitor för backkamerasystem i HD-kvalitet (1080p). Touchscreen funktion. Möjlighet att koppla in upp till 4 olika kabelanslutna kameror. Skärmen är delbar och kan visa dina inkopplade kameror samtidigt. Solskydd, fästen och fjärrkontroll ingår. Kan monteras med samtliga kabelanslutna kameror från GVP i serien 5577xx.
Teknisk specifikation: Drivspänning: 10-32V Strömförbrukning: Max. 25W
Högtalare, typ: Inbyggd Högtalare, uteffekt: 1W Trådlös överföring: Nej Upplösning: 1024 x 600 (1080p)
Kontrast: 800:1 Ljusstyrka: 600 cd/m2 Yttre mått HxBxD: 159mm x 267mm x 30mm
Kablage back-kamera: 5-pin (1 anslutning) Kablage sido-/frontkamera: 4-pin (3 anslutningar) -
Specifikation
Specifikation Drivspänning 10-32V Strömförbrukning Max. 25W Ljusstyrka 600 cd/m2 Kablage Sido /frontkamera 4-pin (3 anslutningar) Kablage Back Kamera 5-pin (1 anslutning) Upplösning 1024 x 600 (1080p) Yttre Mått Hxbxd 159mm x 267mm x 30mm Kontrast 33.334027777777777 Trådlös Överföring Nej - Dokument