Beskrivning
Back-TV Set HD Trådlös, 7" Monitor, Kamera
Trådlöst back-TV-set med 7” HD-monitor och kamera. Möjligt att koppla upp till fyra kameror från GVP HD-serien. IR-ljus ger mörkerseende på upp till 10 m. Inkluderar solskydd, fästen och fjärrkontroll.
TEKNISK SPECIFIKATION MONITOR
Drivspänning: 10–32 V
Upplösning: 1024 x 600
Trådlös räckvidd: Upp till 120 m
Kontrast: 700:1
Ljusstyrka: 600 cd/m2
TEKNISK SPECIFIKATION KAMERA
Vidvinkel: 110°
Sensor: 1/2.9” CMOS
IR-räckvidd: Upp till 10 m
Temperatur: -20 °C till +70 °C
Kapslingsklass: IP69K
Specifikation
| Drivspänning | 10–32 V |
|---|---|
| Strömförbrukning | Max. 25 W |
| Ljusstyrka | 600 cd/m2 |
| Kablage Kamera | 4-pin (4 anslutningar) |
| Upplösning | 1024 x 600 (1080p) |
| Yttre Mått Hxbxd | 112 x 203 x 28 mm |
| Kontrast | 33.334027777777777 |
| Trådlös Överföring | Nej |
Dokument
-
Beskrivning
Back-TV Set HD Trådlös, 7" Monitor, Kamera
Trådlöst back-TV-set med 7” HD-monitor och kamera. Möjligt att koppla upp till fyra kameror från GVP HD-serien. IR-ljus ger mörkerseende på upp till 10 m. Inkluderar solskydd, fästen och fjärrkontroll.
TEKNISK SPECIFIKATION MONITOR
Drivspänning: 10–32 V
Upplösning: 1024 x 600
Trådlös räckvidd: Upp till 120 m
Kontrast: 700:1
Ljusstyrka: 600 cd/m2TEKNISK SPECIFIKATION KAMERA
Vidvinkel: 110°
Sensor: 1/2.9” CMOS
IR-räckvidd: Upp till 10 m
Temperatur: -20 °C till +70 °C
Kapslingsklass: IP69K -
Specifikation
Specifikation Drivspänning 10–32 V Strömförbrukning Max. 25 W Ljusstyrka 600 cd/m2 Kablage Kamera 4-pin (4 anslutningar) Upplösning 1024 x 600 (1080p) Yttre Mått Hxbxd 112 x 203 x 28 mm Kontrast 33.334027777777777 Trådlös Överföring Nej - Dokument