Beskrivning
Kompakt LED-ramp med 15 dioder och bred ljusbild. Levererar upp till 6400 lumen och når 1 lux på 415 meter.
- Effekt: 100W
- Spänning: 12–24V
- IP-klass: IP68
- Ljusbild: Bred
Idealisk för montage på bil, maskin eller lastbil.
Specifikation
| Ip-klass | IP68 |
|---|---|
| Mått Bxhxd | 224 x 78 x 69 mm |
| Ström Vid 12 V | 8,5 A |
| Ström Vid 24 V | 4,17 A |
| 1 Lux Vid | 415 m |
| Lamphus | Aluminium |
| Lamptyp | LED |
| Lins | PC |
| Ljusbild | Bred |
| Färg | svart |
| Antal LED dioder | 15 st |
| Effekt (W) | 100 W |
| Färgtemperatur | 5 700 K |
| Antal lumen | 6 400 lm |
| Anslutning | DT |
| Spänning (V) | 12–24 V |
Dokument
-
Beskrivning
Kompakt LED-ramp med 15 dioder och bred ljusbild. Levererar upp till 6400 lumen och når 1 lux på 415 meter.
- Effekt: 100W
- Spänning: 12–24V
- IP-klass: IP68
- Ljusbild: Bred
Idealisk för montage på bil, maskin eller lastbil.
-
Specifikation
Specifikation Ip-klass IP68 Mått Bxhxd 224 x 78 x 69 mm Ström Vid 12 V 8,5 A Ström Vid 24 V 4,17 A 1 Lux Vid 415 m Lamphus Aluminium Lamptyp LED Lins PC Ljusbild Bred Färg svart Antal LED dioder 15 st Effekt (W) 100 W Färgtemperatur 5 700 K Antal lumen 6 400 lm Anslutning DT Spänning (V) 12–24 V - Dokument