Beskrivning
Alpha 630 Pro LED ger en perfekt balans mellan bredd och räckvidd – 1 lux vid hela 745 meter!
- Effekt: 260W
- Spänning: 12–24V
- IP-klass: IP68
- Teoretisk lumen: 16250 lm
Byggd för proffs som kräver det bästa ljuset på vägen.
Specifikation
| Ip-klass | IP68 |
|---|---|
| Mått Bxhxd | 627 x 92 x 81 mm |
| Ström Vid 12 V | 21,5 A |
| Ström Vid 24 V | 10,8 A |
| 1 Lux Vid | 745 m |
| Lamphus | Aluminium |
| Lamptyp | LED |
| Lins | PC |
| Färg | svart |
| Antal LED dioder | 38 st |
| Effekt (W) | 260 W |
| Färgtemperatur | 5 700 K |
| Antal lumen | 16 250 lm |
| Anslutning | DT |
| Spänning (V) | 12–24 V |
Dokument
-
Beskrivning
Alpha 630 Pro LED ger en perfekt balans mellan bredd och räckvidd – 1 lux vid hela 745 meter!
- Effekt: 260W
- Spänning: 12–24V
- IP-klass: IP68
- Teoretisk lumen: 16250 lm
Byggd för proffs som kräver det bästa ljuset på vägen.
-
Specifikation
Specifikation Ip-klass IP68 Mått Bxhxd 627 x 92 x 81 mm Ström Vid 12 V 21,5 A Ström Vid 24 V 10,8 A 1 Lux Vid 745 m Lamphus Aluminium Lamptyp LED Lins PC Färg svart Antal LED dioder 38 st Effekt (W) 260 W Färgtemperatur 5 700 K Antal lumen 16 250 lm Anslutning DT Spänning (V) 12–24 V - Dokument