Beskrivning
Nyckelskåp , 142+42 krok
Nyckelsäkerhetsskåp certifierat enligt SSF 3492, utrustad med 184 krok. Som tillval finns elkodlås (också varianter som kan kopplas upp till internt passagesystem), elkodlås med nödöppningsfunktion samt ett praktiskt avlastningsbord. Skåpet är avsett för att hängas på vägg.
Fördelar med produkten
- Professionell kvalitet
- Lång livslängd
- Enkel att använda
Sånt som också intresserar dig!
Vi har ett brett sortiment av liknande produkter inom lager och industri. Du hittar fler alternativ på vår hemsida.
Specifikation
| Krok | 184 |
|---|---|
| Nyckelkrok (kort) | 184 |
| Certifiering standardlås | EN1300, ClassB, SSF3880 |
| Certifiering Inbrottsskydd | SSF3492 |
| Antal förankringshål i rygg | 4 |
| Inv.volym skåp (liter) | 47 |
| Dagmått (HxB) | 625x305 mm |
| Invändiga mått (HxBxD) | 742x392x160 mm |
| Standard lås | Omställbart Nyckellås |
| Brandskydd (J/N) | Nej |
| Inbrottsskydd (J/N) | Ja |
| Bredd (mm) | 420 |
| Höjd (mm) | 750 |
| Djup (mm) | 360 |
| Färg | Ljusgrå, RAL9002 |
| Övrig information | Vikt: 74 kg |
| Antal dörrar | 1 |
Dokument
-
Beskrivning
Nyckelskåp , 142+42 krok
Nyckelsäkerhetsskåp certifierat enligt SSF 3492, utrustad med 184 krok. Som tillval finns elkodlås (också varianter som kan kopplas upp till internt passagesystem), elkodlås med nödöppningsfunktion samt ett praktiskt avlastningsbord. Skåpet är avsett för att hängas på vägg.
Fördelar med produkten
- Professionell kvalitet
- Lång livslängd
- Enkel att använda
Sånt som också intresserar dig!
Vi har ett brett sortiment av liknande produkter inom lager och industri. Du hittar fler alternativ på vår hemsida.
-
Specifikation
Specifikation Krok 184 Nyckelkrok (kort) 184 Certifiering standardlås EN1300, ClassB, SSF3880 Certifiering Inbrottsskydd SSF3492 Antal förankringshål i rygg 4 Inv.volym skåp (liter) 47 Dagmått (HxB) 625x305 mm Invändiga mått (HxBxD) 742x392x160 mm Standard lås Omställbart Nyckellås Brandskydd (J/N) Nej Inbrottsskydd (J/N) Ja Bredd (mm) 420 Höjd (mm) 750 Djup (mm) 360 Färg Ljusgrå, RAL9002 Övrig information Vikt: 74 kg Antal dörrar 1 - Dokument