Beskrivning
Nyckelskåp , 1600x575x500 mm, 880 krok
Nyckelsäkerhetsskåp certifierat enligt SSF 3492, utrustad med 880 krok. Som tillval finns elkodlås (också varianter som kan kopplas upp till internt passagesystem) samt elkodlås med nödöppningsfunktion.
Fördelar med produkten
- Professionell kvalitet
- Lång livslängd
- Enkel att använda
Sånt som också intresserar dig!
Vi har ett brett sortiment av liknande produkter inom lager och industri. Du hittar fler alternativ på vår hemsida.
Specifikation
| Krok | 880 |
|---|---|
| Nyckelkrok (kort) | 880 |
| Certifiering standardlås | EN1300, ClassB, SSF3880 |
| Antal A-4 pärmar | 21 |
| Certifiering Inbrottsskydd | SSF3492 |
| Antal förankringshål i rygg | 4 |
| Antal förankringshål i botten | 4 |
| Flyttbar hylla | 3 |
| Inv.volym skåp (liter) | 374 |
| Dagmått (HxB) | 1470x450 mm |
| Invändiga mått (HxBxD) | 1592x547x430 mm |
| Standard lås | Omställbart Nyckellås |
| Brandskydd (J/N) | Nej |
| Inbrottsskydd (J/N) | Ja |
| Bredd (mm) | 575 |
| Höjd (mm) | 1600 |
| Djup (mm) | 500 |
| Färg | Ljusgrå, RAL9002 |
| Övrig information | Vikt: 253 kg |
| Antal dörrar | 1 |
Dokument
-
Beskrivning
Nyckelskåp , 1600x575x500 mm, 880 krok
Nyckelsäkerhetsskåp certifierat enligt SSF 3492, utrustad med 880 krok. Som tillval finns elkodlås (också varianter som kan kopplas upp till internt passagesystem) samt elkodlås med nödöppningsfunktion.
Fördelar med produkten
- Professionell kvalitet
- Lång livslängd
- Enkel att använda
Sånt som också intresserar dig!
Vi har ett brett sortiment av liknande produkter inom lager och industri. Du hittar fler alternativ på vår hemsida.
-
Specifikation
Specifikation Krok 880 Nyckelkrok (kort) 880 Certifiering standardlås EN1300, ClassB, SSF3880 Antal A-4 pärmar 21 Certifiering Inbrottsskydd SSF3492 Antal förankringshål i rygg 4 Antal förankringshål i botten 4 Flyttbar hylla 3 Inv.volym skåp (liter) 374 Dagmått (HxB) 1470x450 mm Invändiga mått (HxBxD) 1592x547x430 mm Standard lås Omställbart Nyckellås Brandskydd (J/N) Nej Inbrottsskydd (J/N) Ja Bredd (mm) 575 Höjd (mm) 1600 Djup (mm) 500 Färg Ljusgrå, RAL9002 Övrig information Vikt: 253 kg Antal dörrar 1 - Dokument