Beskrivning
Nyckelskåp , 680x575x500 mm, 504 krok
Nyckelsäkerhetsskåp certifierat enligt SSF 3492, utrustad med 504 krok. Som tillval finns elkodlås (också varianter som kan kopplas upp till internt passagesystem), elkodlås med nödöppningsfunktion.
Fördelar med produkten
- Professionell kvalitet
- Lång livslängd
- Enkel att använda
Sånt som också intresserar dig!
Vi har ett brett sortiment av liknande produkter inom lager och industri. Du hittar fler alternativ på vår hemsida.
Specifikation
| Krok | 504 |
|---|---|
| Nyckelkrok (kort) | 504 |
| Certifiering standardlås | EN1300, ClassB, SSF3880 |
| Certifiering Inbrottsskydd | SSF3492 |
| Antal förankringshål i rygg | 4 |
| Antal förankringshål i botten | 4 |
| Inv.volym skåp (liter) | 158 |
| Dagmått (HxB) | 550x450 mm |
| Invändiga mått (HxBxD) | 672x547x430 mm |
| Standard lås | Omställbart Nyckellås |
| Brandskydd (J/N) | Nej |
| Inbrottsskydd (J/N) | Ja |
| Bredd (mm) | 575 |
| Höjd (mm) | 680 |
| Djup (mm) | 500 |
| Färg | Ljusgrå,RAL9002 |
| Övrig information | Vikt: 129 kg |
| Antal dörrar | 1 |
Dokument
-
Beskrivning
Nyckelskåp , 680x575x500 mm, 504 krok
Nyckelsäkerhetsskåp certifierat enligt SSF 3492, utrustad med 504 krok. Som tillval finns elkodlås (också varianter som kan kopplas upp till internt passagesystem), elkodlås med nödöppningsfunktion.
Fördelar med produkten
- Professionell kvalitet
- Lång livslängd
- Enkel att använda
Sånt som också intresserar dig!
Vi har ett brett sortiment av liknande produkter inom lager och industri. Du hittar fler alternativ på vår hemsida.
-
Specifikation
Specifikation Krok 504 Nyckelkrok (kort) 504 Certifiering standardlås EN1300, ClassB, SSF3880 Certifiering Inbrottsskydd SSF3492 Antal förankringshål i rygg 4 Antal förankringshål i botten 4 Inv.volym skåp (liter) 158 Dagmått (HxB) 550x450 mm Invändiga mått (HxBxD) 672x547x430 mm Standard lås Omställbart Nyckellås Brandskydd (J/N) Nej Inbrottsskydd (J/N) Ja Bredd (mm) 575 Höjd (mm) 680 Djup (mm) 500 Färg Ljusgrå,RAL9002 Övrig information Vikt: 129 kg Antal dörrar 1 - Dokument