Beskrivning
Kompakt positionsljus med röd LED och 5 meter kabel för flexibel montering. Passar både 12V och 24V-system. Ger tydlig bakre markering och är perfekt för lastbilar, släp och entreprenadmaskiner.
Produktfördelar:
- 5 meter kabel för flexibel montering
- Fungerar med både 12V och 24V
- Röd LED för tydlig signalering
- Byggd för professionellt bruk
Specifikation
| Cc Mått | 116 mm |
|---|---|
| Varumärke | FLEXTRA LIGHTS |
| Drivspänning | 12-24 V |
| Bruttovikt | 237 |
| Djup | 17 mm |
| Ljus | Röd |
| Godkännanden | E-Godkänd |
| Bredd (mm) | 130 mm |
| Höjd (mm) | 32 mm |
| Antal LED dioder | 3 st |
| Anslutning | 5 m anslutningskabel |
Dokument
-
Beskrivning
Kompakt positionsljus med röd LED och 5 meter kabel för flexibel montering. Passar både 12V och 24V-system. Ger tydlig bakre markering och är perfekt för lastbilar, släp och entreprenadmaskiner.
Produktfördelar:
- 5 meter kabel för flexibel montering
- Fungerar med både 12V och 24V
- Röd LED för tydlig signalering
- Byggd för professionellt bruk
-
Specifikation
Specifikation Cc Mått 116 mm Varumärke FLEXTRA LIGHTS Drivspänning 12-24 V Bruttovikt 237 Djup 17 mm Ljus Röd Godkännanden E-Godkänd Bredd (mm) 130 mm Höjd (mm) 32 mm Antal LED dioder 3 st Anslutning 5 m anslutningskabel - Dokument