Beskrivning
Vit LED-positionslampa med 5 meter kabel, anpassad för 12–24V-system. Ger tydlig framåtriktad belysning med låg energiförbrukning och hög prestanda. Idealisk för användning på släp, lastbil eller arbetsfordon.
Produktfördelar:
- 5 meter kabel ger enkel installation
- Kompatibel med 12V och 24V
- Vit LED med kraftfull ljusbild
- För användning i tuffa miljöer
Specifikation
| Cc Mått | 116 mm |
|---|---|
| Varumärke | FLEXTRA LIGHTS |
| Drivspänning | 12-24 V |
| Bruttovikt | 237 |
| Djup | 17 mm |
| Ljus | Vit |
| Godkännanden | E-Godkänd |
| Bredd (mm) | 130 mm |
| Höjd (mm) | 32 mm |
| Antal LED dioder | 3 st |
| Anslutning | 5 m anslutningskabel |
Dokument
-
Beskrivning
Vit LED-positionslampa med 5 meter kabel, anpassad för 12–24V-system. Ger tydlig framåtriktad belysning med låg energiförbrukning och hög prestanda. Idealisk för användning på släp, lastbil eller arbetsfordon.
Produktfördelar:
- 5 meter kabel ger enkel installation
- Kompatibel med 12V och 24V
- Vit LED med kraftfull ljusbild
- För användning i tuffa miljöer
-
Specifikation
Specifikation Cc Mått 116 mm Varumärke FLEXTRA LIGHTS Drivspänning 12-24 V Bruttovikt 237 Djup 17 mm Ljus Vit Godkännanden E-Godkänd Bredd (mm) 130 mm Höjd (mm) 32 mm Antal LED dioder 3 st Anslutning 5 m anslutningskabel - Dokument