Beskrivning
Ett robust nyckelskåp utrustat med cylinderlås och 2 nycklar som standard. Vi kan också förse skåpet med ett enkelt cylinderlås. Vårt lilla smidiga nyckelskåp är utrustat med åtta krokar och standardkulören är ljusgrå. För enkel montering av skåpet är det utrustat med två förborrade förankringshål i ryggen.
Fördelar med produkten
- Professionell kvalitet
- Lång livslängd
- Enkel att använda
Sånt som också intresserar dig!
Vi har ett brett sortiment av liknande produkter inom lager och industri. Du hittar fler alternativ på vår hemsida.
Specifikation
| Krok | 8 |
|---|---|
| Nyckelkrok (kort) | 8 |
| Certifiering Inbrottsskydd | Ocertifierad |
| Antal förankringshål i rygg | 2 |
| Inv.volym skåp (liter) | 1 |
| Dagmått (HxB) | 145x100 mm |
| Invändiga mått (HxBxD) | 145x145x25 mm |
| Standard lås | Cylinderlås |
| Brandskydd (J/N) | Nej |
| Inbrottsskydd (J/N) | Nej |
| Bredd (mm) | 150 |
| Höjd (mm) | 150 |
| Djup (mm) | 60 |
| Färg | Ljusgrå,RAL9002 |
| Övrig information | Vikt: 2 kg |
| Antal dörrar | 1 |
Dokument
-
Beskrivning
Ett robust nyckelskåp utrustat med cylinderlås och 2 nycklar som standard. Vi kan också förse skåpet med ett enkelt cylinderlås. Vårt lilla smidiga nyckelskåp är utrustat med åtta krokar och standardkulören är ljusgrå. För enkel montering av skåpet är det utrustat med två förborrade förankringshål i ryggen.
Fördelar med produkten
- Professionell kvalitet
- Lång livslängd
- Enkel att använda
Sånt som också intresserar dig!
Vi har ett brett sortiment av liknande produkter inom lager och industri. Du hittar fler alternativ på vår hemsida.
-
Specifikation
Specifikation Krok 8 Nyckelkrok (kort) 8 Certifiering Inbrottsskydd Ocertifierad Antal förankringshål i rygg 2 Inv.volym skåp (liter) 1 Dagmått (HxB) 145x100 mm Invändiga mått (HxBxD) 145x145x25 mm Standard lås Cylinderlås Brandskydd (J/N) Nej Inbrottsskydd (J/N) Nej Bredd (mm) 150 Höjd (mm) 150 Djup (mm) 60 Färg Ljusgrå,RAL9002 Övrig information Vikt: 2 kg Antal dörrar 1 - Dokument